Увага! Графік роботи безкоштовної мобільної пральні💦

Дата: 15.06.2023 11:32

Фото без описуІнформуємо мешканців міста, що мобільний пральний комплекс вже розпочав свою роботу за наступним графіком: з 08.00 години до 20.00 години ЩОДЕННО без вихідних.

Адреса прального комплексу: м.Снігурівка, навпроти входу до Центрального стадіону (поблизу ДНЗ 7).

👆Також звертаємо вашу увагу, що встановлено режим прання до 45хв. на одну закладку речей, аби не створювати великих черг і щоб кожен зміг випрати свої речі.

Окрім того, аби вкластись у графік роботи прального комплексу – остання закладка речей до пральних машин о 19.00 годині.

🙏Велике прохання до мешканців: беріть з собою тільки необхідні речі до повсякденного носіння. Будь ласка, не треба нести у пральню зимовий одяг або речі, які ви не плануєте одягати найближчим часом.

Пральний порошок з собою брати не обов’язково, оскільки мобільна пральня на сьогоднішній день забезпечена необхідною кількістю порошку.