Ситуація з підтопленням по громаді за останню добу

Дата: 19.06.2023 09:42

Фото без описуСтаном на 08:00 19 червня рівень води в р. Інгулець знизився більш ніж на 5 м. До рівня, який був до моменту підриву Каховської ГЕС, залишається 56 см. Наразі вода відійшла від усіх 375 будинків, які зазнали підтоплення 🏚

💡 Фахівці філії "Миколаївобленерго" продовжують ремонтні роботи пошкодженого обладнання. Станом на сьогоднішній день все ще залишаються тимчасово знеструмленими домівки 41 абонента у трьох населених пунктах громади, які зазнали підтоплення.

💧 Наразі ведуться роботи із відновлення артсвердловин, які забезпечують централізоване водопостачання. У місті здійснюється підвіз води для населення, встановлено нові накопичувачі в декількох мікрорайонах міста. Працюють бювети, де люди можуть придбати питну очищену воду.

📦 Продовжується доставка води, продуктів харчування, речей першої необхідності в постраждалі населені пункти.

⚠️ Працівники міської ради завершили візуальні обстеження будинків та майна громадян, які звернулися з відповідними заявами через підтоплення своїх помешкань