Шановні мешканці міста!

Дата: 20.06.2023 10:37

Фото без описуБагато питань сьогодні виникає з приводу того, коли буде відновлено централізоване водопостачання у м. Снігурівка.

Роз'яснюємо, що на даний час у свердловини потрапляє річкова вода, це не дає можливості провести очистку та відновити їх роботу. Тому необхідно почекати, доки не буде завершено весь цикл необхідних робіт та проведено аналіз води. Після чого, у випадку отримання позитивного висновку, ми матимемо змогу відновити централізоване водопостачання в місті. Також заплановано буріння нових свердловин.

Поки що забезпечуємо підвіз води для побутових потреб громадян та роботу пунктів доочистки та розливу питної води.

Адміністрація КП "Снігурівський комунальник"