Для Снігурівської громади нарешті відкрили доступ до програми єВідновлення: як подати заяву на отримання допомоги?

Дата: 23.06.2023 16:41

Фото без опису1. Подати повідомлення про пошкоджене майно, якщо цього ще не зробили. Це можна зробити через Дію.

Для цього потрібно:

• відкрити в застосунку розділ «Послуги» та обрати «єВідновлення»;

• обрати пункт «Повідомити про пошкоджене майно» та пройти всі етапи.

2. Далі потрібно пересвідчитися, що ваші права власності на об’єкт зареєстровані в Державному реєстрі речових прав. Для цього відкрийте у Дії «єВідновлення» та оберіть послугу «Повідомити про пошкоджене майно». Якщо ваше житло зареєстроване, Дія покаже його серед знайдених.

3. Відкрити банківський рахунок єВідновлення в банку-партнері програми.

4. Подати заяву про виплату. Для цього потрібно відкрити розділ «Послуги», обрати «єВідновлення» та «Подати заяву про виплату».