Додаткова інформація щодо подання заяв на отримання допомоги за програмою єВідновлення

Дата: 23.06.2023 20:01

Фото без опису❗️Щойно фахівцями ЦНАПу було отримано роз’яснення від відділу технічної підтримки сервісу Дія щодо можливості прийому заяв від громадян на отримання допомоги на ремонт пошкодженого житла за програмою єВідновлення.

📲Отже, наразі сервіс працює лише в цифровому форматі і подати заяву на отримання допомоги можливо тільки через мобільний застосунок або через портал Дія. На даний час в ЦНАПах поки що відсутня технічна можливість прийому та обробки даних заяв, але така можливісь має з’явитися трохи згодом.

👆Ми відразу проінформуємо, коли з’явиться можливість подачі заяви на отримання допомоги через ЦНАП.

Дякуємо за розуміння!🙏