ОГОЛОШЕННЯ про результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області

Дата: 27.06.2023 17:51

27 червня 2023 року відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області.

На розгляд конкурсної комісії, затвердженої розпорядженням начальника міської військової адміністрації від 29 травня 2023 року № 158-р, було подано одну конкурсну пропозицію від ЛОГВІНОВОЇ Олени Миколаївни.

За результатами письмового тестування, розвʼязання ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Снігурівського ліцею № 3 Снігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області ЛОГВІНОВУ Олену Миколаївну.

Презентація "Перспективний план розвитку Снігурівського ліцею №3 СНігурівської міської ради Баштанського району Миколаївської області"