До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 28.06.2023 20:30

Фото без описуПовідомляємо Вам, що Міністерство економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) та Європейський Союз в рамках програми міжнародної технічної допомоги запускають проект «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі EU4Business: Відновлення, конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні».

Головною метою проекту є підтримка підприємців та підприємств, що ведуть господарську діяльність в найбільш постраждалих областях України, включаючи Миколаївську, Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Донецьку, Київську, Чернігівську, Сумську, Луганську та Херсонську області. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах. В рамках програми передбачено надання грантів для розвитку бізнесу в цих регіонах.

Заявку на отримання гранту можна подати з 01.07.2023 року по 14.07.2023 року через «ДіяБізнес», максимальна сума гранту 4000 €.

Детально з умовами гранту можна ознайомитись в презентаційних матеріалах, що додаються.

Міні гранти від GIZ.pdf

Перелік КВЕД.pdf