Іван Кухта: "Орієнтовно 2-го липня плануємо відновити водопостачання у Снігурівці"

Дата: 30.06.2023 15:41

Фото без описуСьогодні відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Головним питанням порядку денного було відновлення водопостачання у місті Снігурівка.

📄Було прийнято рішення щодо подачі води орієнтовно у неділю 2 липня 2023року по всьому місту, окрім мікрорайону «6-та дільниця».

Підвіз води для забезпечення потреб мешканців міста продовжуватиметься і надалі до стабілізації ситуації з водопостачанням.

👆Наголошую, що вода з міської водомережі є ТЕХНІЧНОЮ! Вона НЕПРИДАТНА для вживання та приготування їжі 🚫🍲.

Наразі здійснюється промивка свердловин та проводиться постійний моніторинг і відбір проб води відповідними службами.

🔹Воду з водопровідної мережі можна використовувати для:

✅прання речей;

✅санітарних потреб (зливу каналізації та миття підлоги).

🧪Враховуючи результати мікробіологічних та хімічних аналізів, воду з міської водопровідної мережі ні в якому разі НЕ МОЖНА використовувати для:

❌вживання (навіть після кип’ятіння);

❌приготування їжі;

❌миття посуду;

❌миття овочів і фруктів;

❌щоденних гігієнічних процедур (купання, вмивання та чистки зубів);

❌набору в басини та інших ємностей для зберігання води.