Проміжна оцінка Єврокомісії дозволяє структурувати зусилля України у наступні кілька місяців для фіналізації виконання рекомендацій – Ольга Стефанішина

Дата: 23.06.2023 09:58

Фото без опису«Європейська Комісія озвучила проміжну оцінку наших зусиль з імплементації політичних реформ. Ми багато зробили, і це відзначили. Ми точно продемонстрували – Україна рухається до відкриття перемовин про членство в ЄС», – підкреслила Віцепрем’єрка у блозі для NV.

💪Стримана оцінка прогресу по кільком рекомендаціям ЄК зовсім не заперечує значний обсяг проробленої роботи, підкреслила урядовиця. Необхідні кроки, які ще залишаються, вже підготовлені, що дозволить на фіналізувати виконання рекомендацій.

Віцепрем’єрка окремо прокоментувала прогрес України по кожному напрямку, а саме:

📍Прозора процедура відбору суддів Конституційного Суду;

📍Перезавантаження Вищої ради правосуддя (ВРП) та Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС);

📍Посилення боротьби з корупцією;

📍Посилення боротьби з відмивання коштів;

📍Антиолігархічна політика;

📍Розвиток медіа сфери;

📍Забезпечення прав національних меншин (спільнот).

💬«Не маю жодного сумніву, що Україна збереже високу динаміку глибинних змін, які виходитимуть за межі рекомендацій і бачення ЄС. Водночас важливо, щоб і в Брюсселі, і у всіх інших столицях ЄС не забували про критичність європейської інтеграції для виживання України. Маємо рухатися вперед із цілковитим усвідомленням історичності кожного рішення, що ухвалюється як у Брюсселі, так і в Києві», – підкреслила Ольга Стефанішина.

🔎Детальніше читайте в блозі Віцепрем’єрки для NV: https://cutt.ly/pwtJpymE