❗️Увага! Тимчасове відключення водопостачання у мікрорайоні “Птахофабрика”!

Дата: 06.07.2023 21:42

Фото без описуДо відома мешканців мікрорайону “Птахофабрика”, сьогодні увечері та завтра вранці буде тимчасово відсутнє водопостачання у зв’язку із знеструмленням насосної станції “Кримки” внаслідок пожежі на сільськогосподарських полях.

Усі відповідні служби вже працюють над вирішенням даної проблеми.

🙏Прошу з розумінням поставитися до даної ситуації.

😡Вважаю, що ця пожежа сталася через навмисний підпал несвідомими особами сільськогосподарських полів, які знаходяться поряд з насосною станцією. Ці ж “особи” сьогодні не тільки залишили цілий мікрорайон міста без води... Полум’я перекинулося на міське кладовище на околиці Снігурівки, а також пожежа спалахнула ще й на прилеглих територіях біля села Кобзарці.

🤝Я дякую працівникам ДСНС, які наявним спецтранспортом зробили все можливе для ліквідації пожеж на території нашої громади. Також дякую нашим комунальникам, які оперативно забезпечили підвіз води, що була вкрай необхідна для гасіння пожеж.