Безжальна війна забрала життя ще двох наших земляків – Дмитра Сенчина та Леоніда Широбокова

Дата: 13.07.2023 08:35

Фото без опису😔З невимовним сумом та болем повідомляємо, що у боротьбі з окупантами віддали життя ще двоє сміливих захисників зі Снігурівщини:

🔹Солдат Сенчин Дмитро Володимирович, 31.03.1991 року народження, мешканець міста Снігурівка. Загинув 07 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

🔹Солдат Широбоков Леонід Віталійович, 06.09.1980 року народження, мешканець села Тамарине. Загинув 07 липня 2023 року під час стрілецького бою на Донеччині.

Про дату та час церемонії прощання з Дмитром Сенчиним буде повідомлено додатково.

Прощання з Леонідом Широбоковим відбудеться сьогодні о 11.00 годині в його рідному селі Тамарине.

Висловлюємо щирі співчуття і підтримку в ці скорботні дні родинам та близьким загиблих.

Герої не вмирають!😔