Снігурівчани провели в останню путь загиблого земляка Дмитра Сенчина

Дата: 14.07.2023 12:17

Фото без описуСьогодні у місті Снігурівка попрощалися та провели в останню дорогу нашого Захисника, Сенчина Дмитра Володимировича, який віддав найцінніше – своє життя, за свободу і незалежність нашої Держави.

Віддати останню шану Герою прийшли рідні, друзі, представники влади, військовослужбовці та жителі громади. Труну з тілом загиблого земляка пронесли крізь живий коридор. Люди схиляли голови і встеляли останній шлях бійця квітами.

Дмитро був завжди життєрадісним, мав багато планів та мрій… Страшна війна без жалю зруйнувала всі ці плани і мрії, забрала його життя. Смерть Дмитра – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, це біль усієї країни. Вклоняємося його подвигу та дякуємо за оборону України і всіх нас! Всією громадою сумуємо та співчуваємо рідним і близьким загиблого воїна.

Вічна слава нашому Герою!🇺🇦🕯