До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу!

Дата: 15.07.2023 09:16

Фото без описуІнформуємо Вас, що міжнародна неурядова організація Mercy Corps реалізовує Програму підтримки економічної стійкості України.

Відповідна конкурсна програма спрямована на допомогу малим та середнім бізнесам у подоланні наслідків війни через надання фінансової підтримки в середній сумі гранту – 20 тисяч доларів США.

Перевагами участі в програмі підтримки малого та середнього бізнесу є:

- швидке заповнення заявки (від 20 до 35 хв);

- необхідність розробки бізнес-плану тільки на фінальному етапі відбору;

- розгляд заявки триває від 2 до 4 тижнів;

- відсутність прямих дедлайнів, адже розгляд заявок відбувається по мірі їх надходження.

Дедальна іфнормація про дану програму у додатку до цього оголошення.

У разі виникнення  запитання щодо умов програми, просимо звертатися за телефоном 0 800 332 590.

В той же час, представники міжнародної неурядової організації  готові провести онлайн-презентацію програми для представників зацікавлених сторін (середня тривалість від 30 до 40 хв).

Для цього, просимо звернутися до Менеджера з підтримки малого та середнього бізнесу Mercy Corps – Тараса Бендаревского (тел.: +380 (97) 956 99 81, email: tbendarevskyi@mercycorps.org).