Снігурівщина бере участь у проєкті «Людський вимір»
Снігурівська міська територіальна громада стала учасницею проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», що реалізується завдяки підтримці Міжнародної організації з міграції (IOM Ukraine) у партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром та Посольством Канади.
Днями у Миколаєві відбулася перша діалогова сесія за участі посадових осіб місцевого самоврядування, працівників освіти, культури, медицини, молоді, представників бізнесу та активістів зі Снігурівщини. В ході проведеного заходу, учасники були розподілені на групи, в яких обговорювали теми для можливих проектних пропозицій щодо оцінки проблем громади і пошуку шляхів для їх вирішення. Також під час заходу присутні закріпили отримані знання щодо проведення збору, обробки та аналізу даних.
За результатами першої діалогової сесії наша громада отримала необхідне технічне обладнання для збору та аналізу даних: ноутбук, 8 планшетів, сім-карти для них та ліцензійне програмне забезпечення від Міжнародної організації міграції (IOM Ukraine) в партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром, що фінансуються Посольством Канади.
Найголовніше те, що наша громада отримала можливість позмагатися за грант та написати свій власний проект.
Тепер на черзі наступний етап – участь у другій діалоговій сесії та проведення соціологічних досліджень з метою напрацювання проектної заявки.
Дякуємо Міжнародній організації з міграції, Посольству Канади та Західноукраїнському ресурсному центру за організацію тренінгів і надане технічне обладнання!