В рамках міжнародної співпраці, Снігурівщина отримала сучасний екскаватор

Дата: 27.07.2023 15:53

Фото без опису💪За підтримки Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) наша громада сьогодні отримала сучасний екскаватор-навантажувач JCB-3CX Sitemaster вартістю понад 2 мільйона гривень.

👆Враховуючи те, що в нашій громаді лише один екскаватор на 23 населених пункти, отримана техніка дозволить значно полегшити виконання ремонтних робіт та сприятиме поступовому розвитку інфраструктури і підвищенню комфорту життя для наших громадян.

🤝Висловлюю слова вдячності нашим партнерам Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). Особлива подяка програмному спеціалісту програми DOBRE Наталії Ващиленко за сприяння та наполегливу роботу в реалізації проєкту, а також керівнику програми Браяну Кемплу за всебічну підтримку і розуміння нагальних потреб громади!

Разом до перемоги! 🇺🇦