На Снігурівщині відбувся пам'ятний мітинг до Дня Української Державності

Дата: 28.07.2023 11:35

Фото без опису🇺🇦День Української Державності - це не лише привід відзначити нашу національну гідність, але й вшанувати подвиги предків на шляху до свободи та Незалежності, незламність українців і мужність наших захисників, що вразила весь світ зараз, під час боротьби з агресором за свободу та мир.

🥀Сьогодні керівництво громади разом з представниками відділення поліції №2 Баштанського РВП ГУНП у Миколаївській області та 2-го відділу РТЦК та СП вшанували пам’ять наших захисників усіх поколінь хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України.

🙏Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному, хто пам’ятає минуле та творить майбутнє!🇺🇦🇺🇦🇺🇦