Увага! Публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій».

Дата: 17.07.2023 08:19

Національне агентство кваліфікацій проводить публічне громадське обговорення проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» (додається) на офіційному сайті розробника - Національне агентство України з питань державної служби - за посиланням: https://nads.gov.ua/konsultaciyi-z-gromadskistyu/elektronni-konsultaciyi.

З метою здійснення заходів вивчення громадської думки щодо проєкту професійного стандарту «Спеціаліст місцевого самоврядування з питань комунікацій» пропонуємо долучитися до участі в публічному громадському обговоренні та направити зауваження та пропозиції до 31 липня 2023 року на електронну пошту: rada-sng@ukr.net