💪Комунальники Снігурівщини - на варті чистоти та затишку в рідному місті.

Дата: 03.08.2023 17:01

Фото без опису🧹Щодня, з самого ранку робітники КП «Снігурівський благоустрій» працюють, щоб наше містечко було чистим. Це нелегка праця, адже дуже часто доводиться прибирати місто під пекучими променями сонця.

👆Пам’ятаймо чудове правило: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Хоч якою буде робота комунальних служб, із тотальним недбальством і безкультур’ям їм не впоратись. Прикро дивитися, коли зеленіє трава, цвітуть квіти і на цій красі лежить сміття. Тому, чистота міста залежить від кожного з нас!

‼️Я закликаю керівників усіх установ та організацій нашої громади, а також підприємців забезпечити наведення благоустрою на підпорядкованих територіях. Тільки так ми зможемо зробити наше містечко та населені пункти нашої громади чистими і охайними.

🤝Я дякую нашим комунальникам за їх професіоналізм, відповідальне ставлення до своїх обов’язків та відданість обраній справі.

💛💙Цінуймо їх нелегку роботу!