Волонтери пробації

Дата: 04.08.2023 09:27

Фото без описуПісля деокупації м.Снігурівка Баштанського району Миколаївської області, на обліку Баштанського районного сектору №5 філії державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях з’явилась категорія засуджених осіб за зайняття колабораційною діяльністю, кількість таких засуджених стрімко росте.

Соціально-виховна робота сектору з даною категорією осіб здійснюється на підставі проведення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, яка спрямована на підвищення у них української національної свідомості та покращення контролю над поведінкою та мисленням. З цією метою волонтером Баштанського РС №5 Селівановою Єлизаветою розроблено ряд відповідних заходів, які втілюються в життя під час реалізації індивідуальних планів роботи з суб’єктами пробації.

Провідний інспектор Баштанського

районного сектору №5 філії

Державної установи «Центр пробації»

в Миколаївській, Донецькій, Луганській