На Снігурівщині провели в останню путь загиблого захисника Анатолія Ярмака

Дата: 09.08.2023 15:37

Фото без опису9 серпня 2023 року в Снігурівці відбулася церемонія прощання із загиблим захисником Ярмаком Анатолієм Степановичем.

Анатолій зник ще в березні цього року, в ході бойових дій на Сході України. Однак, ідентифікувати і повернути тіло Героя додому та гідно з ним попрощатися вийшло лише тепер.

Снігурівчани зустріли тіло загиблого військовослужбовця «живим коридором», стоячи на колінах. Вшанувати пам’ять бійця прийшли рідні, керівництво громади, військовослужбовці-побратими, місцеві жителі.

Настоятель Храму Різдва Христового отець Василь відслужив заупокійну літію, після чого присутні вшанували пам’ять земляка хвилиною мовчання.

Анатолію було 50 років, до початку повномасштабного вторгнення росіян проживав у селі Кобзарці та працював на місцевому підприємстві ПОСП «Веселий Кут». В нього залишилася дружина та троє дітей.

За словами односельчан, Анатолій був хорошою людиною. Він ніколи не відмовляв у підтримці та допомозі тим, хто до нього звертався, навіть у найважчі часи вмів підтримати і словом, і ділом.

Поховали загиблого Героя з усіма військовими почестями на сільському кладовищі біля села Кобзарці.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна слава і шана захиснику, що поклав життя за Україну!