Іван Кухта: "Показники якості води повернулися до того рівня, який був у місті до підтоплення"

Дата: 18.08.2023 16:14

Фото без опису☝️Друзі, минуло майже 2,5 місяці з моменту підриву Каховської ГЕС і лише зараз показники якості води повернулися до того рівня, який був у місті до підтоплення.

💧Про це свідчать останні результати лабораторних досліджень води з міської системи водопостачання.

Наслідки цієї катастрофи мають великий вплив на нашу Снігурівську громаду. Без води жити дуже важко, особливо в місті. Про це ми, снігурівчани, знаємо як ніхто інший. Дякую, що разом з Вами ми дуже мужньо пережили цей період.🙏

☝️В той же час, хочу нагадати усім мешканцям міста, що вода з міської водомережі, як і до підтоплення, залишається ТЕХНІЧНОЮ! Тому, для вживання та приготування їжі необхідно використовувати воду лише з пунктів розливу та доочистки питної води (бюветів).

Працюємо далі...