Снігурівщина попрощалася із загиблим Героєм Павлом Демиденко

Дата: 12.09.2023 17:31

Фото без описуСьогодні наша громада у невимовному горі проводжала в останню земну путь загиблого захисника – сержанта Демиденка Павла Леонідовича, командира відділення протитанкових  ракетних комплексів взводу вогневої підтримки. Павло загинув 5 вересня на Донецькому напрямку внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Павло був надійним товаришем, завжди готовим підставити плече у важку хвилину. За це його любили й цінували, таким його виховали батьки. Він боровся за волю і свободу нашої держави і щиро вірив у те, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю. Вірив і віддав в ім’я цієї Перемоги найцінніше – життя.

Кожен із нас у неокупному боргу перед нашими Захисниками.

Щирі співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів України.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях…