Послання заступника Генерального секретаря НАТО українському народу з нагоди його Дня Незалежності

Дата: 25.08.2023 16:13

Фото без описуЗаступник Генерального секретаря НАТО Мірча Джоане надіслав сьогодні, 24 серпня 2023 року, запис послання солідарності і підтримки народові України з нагоди його Дня Незалежності.

Пан Джоане сказав: «Сьогодні день гордості для усіх українців, святкування вашої незалежності від Радянського Союзу. Я з великим нетерпіння очікую також часу, коли це буде також святкуванням вашої перемоги над російською агресією і святкуванням збереженої вами свободи. На ваш День Незалежності я бажаю вам усім сили і успішного просування вперед. Слава Україні!»