Іван Кухта про відновлення громад та потребу в шкільних автобусах

Дата: 20.09.2023 13:19

Фото без опису"Вчора, 19 вересня, взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних рад при Президентові України, де було порушено ключові питання відбудови та відновлення нашої області. Виступаючи на засіданні Конгресу, озвучив декілька важливих моментів про відновлення пошкодженого житла, відбудову соцсфери, та зокрема, про необхідність відновлення бази шкільних автобусів", - зазначив начальник Снігурівської МВА Іван Кухта.

У Снігурівській міській ТГ до початку війни до 7 закладів загальної середньої освіти учні підвозилися 12-ма шкільними автобусами, з яких лише 4 придатні здійснювати підвіз дітей до шкіл та дитсадочків.

"Після мого виступу, голова Миколаївської ОВА Віталій Кім зазначив, що наразі є домовленість із донорами про дарування 4 автобусів для нашої громади.🚍 Чекаємо на цю важливу та своєчасну допомогу та продовжуємо поступово відновлювати нашу Снігурівську громаду.💪", - прокоментував Іван Васильович.