Запобігти стресовим ситуаціям у сімʼях військових та допомогти їм у комунікації із ЗСУ – у Міноборони презентували соцпроєкт «Родинам захисників»

Дата: 20.09.2023 13:43

Фото без описуМіністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Родинам захисників». Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та інформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

Міноборони спільно з Генштабом та інститутами громадянського суспільства розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші питання, які виникають у членів родин військовослужбовців. Проєкт візуалізовано у достатньо інформативний буклет який покликаний допомогти сімʼям військових.

Завантажити буклет