Робоча зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції сектору превенції Баштанського РВП ГУНП

Дата: 26.09.2023 11:23

Фото без описуУ вересні 2023 року провідним інспектором  Баштанського районного сектору № 5 філії  Державної  установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та  Херсонській областях,  Оленою СЕЛІВАНОВОЮ, було проведено робочу зустріч з інспектором сектору ювенальної превенції сектору превенції Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області лейтенантом поліції Інною Фендич, щодо подальшої роботи з неповнолітнями клієнтами пробації. Під час зустрічі обговорювались питання  співпраці сектору  з ювенальною превенцією  Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області, щодо посилення контролю за поведінкою неповнолітніх засуджених до покарання не повязаних з позбавлення волі та не допущення  вчинення ними повторних кримінальних та адміністративних правопорушень.