У Снігурівці вшанували пам’ять полеглих за Україну Захисників і Захисниць.

Дата: 01.10.2023 12:34

Фото без описуСьогоднішній день – це не тільки день слави наших воїнів, але й день болю і скорботи. Ми вшановуємо пам’ять наших Захисників і Захисниць, які відчайдушно боролися за свободу нашої країни.

Ми молимось за них, проявляючи до них свою любов у відповідь за ту любов, яку вони виявили до нас, до нашої Богом даної української землі, боронячи нашу територіальну цілісність.

Сьогодні вшанували пам’ять наших полеглих Героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели борцям за волю та незалежність України.

Ми повинні завжди памʼятати, якою ціною здобувається кожен світанок і мирне небо над нами. Ми ніколи не забудемо відвагу та подвиги наших Героїв! І не вистачить жодних слів, щоб передати нашу вдячність нашим Захисникам.

Слава Україні!

Слава її Героям!