До 2050 року Європу планували перетворити на кліматично нейтральний континент.

Дата: 07.09.2023 13:43

Тепер, внаслідок триваючої повномасштабної війни в Україні, спричиненої агресією росії, можна очікувати як більш амбітних цілей, так і рух у зворотному напрямку.

❗️Забруднення не знають державних кордонів. Під час вибуху будь-якого боєприпасу, більша частина його вмісту потрапляє в атмосферу.

➡️Усі країни, які знаходяться недалеко від України, такі як Польща або Литва (не обов'язково прямі сусіди), відчують на собі не 100%, але частину забруднень. Вітер не циркулює в межах однієї країни, і тому, можливо, десь ці забруднення випадуть у вигляді кислотного дощу.

Детальніше про те як повномасштабна війна росії проти України впливає на довкілля України та Європи мовою цифр у інфографіках👇

Інфографіки підготовлені спільно із Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Кабінет Міністрів України Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції European Union in Ukraine