Дата: 05.09.2023 16:12

Фото без описуВіцепрем’єрка Ольга Стефанішина в інтерв’ю Голосу Америки:

💬«Україна вже значною мірою, навіть в умовах війни, є частиною європейської економіки. Ми є серед 20 найбільших імпортерів різних видів продукції, ми є найбільшим ринком на території Європи і відповідно маємо угоди про всі можливі торгові лібералізації з ЄС. Тому, власне, з цієї точки зору готовність України найвища серед інших країн. Тому рішення щодо України може бути ухвалене раніше. І це не потребує, як такої, реформи Європейського Союзу», – зауважила Віцепрем’єрка.

Вона, зокрема, розповіла про:

🟢очікування України щодо початку переговорів про вступ до ЄС і процесу розширення Євросоюзу як такого;

🟢результати саміту НАТО у Вільнюсі та прогнози щодо членства в Альянсі;

🟢позицію України щодо блокади агроекспорту до країн ЄС.

💬«Реальності, в якій Україна перестане бути аграрною країною, не існує. Тому, Європейський Союз вже зараз почав перегляд аграрної політики, яка буде адаптована до того, що нові потужні гравці прийдуть в спільний ринок Європейського Союзу і власне стануть частиною ринку», – наголосила Ольга Стефанішина.

🔗Детальніше – в інтерв’ю для Голос Америки Українською : https://cutt.ly/EwlUyn27