До уваги малих та середніх фермерських господарств!

Дата: 06.10.2023 08:17

Фото без описуПовідомляємо, що український Благодійний Фонд "Всесвітні партнери" разом із міжнародними донорами оголошує проект підтримки фермерських господарств України, які постраждали внаслідок російської агресії. Проект передбачає надання підтримки та забезпечення насінням/матеріалами/обладнанням, необхідними для відновлення після війни.

Програма націлена на малі та середні фермерські господарства, в яких в обробці знаходиться до 150 га землі. В межах проекту очікується надання наступного:

• Якісні насіннєві матеріали з Нідерландів;
  • Добрива з Нідерланди;
  • Ваучер на суму до 20 тис. євро на придбання техніки;
  • Освітні матеріали щодо передових технологій вирощування с/г культур.

У разі зацікавленості, необхідно подати відповідну заявку за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeYMiSZvPE43kNrJ67vprmlly_qWo4G7VADfnh2Q-jdvPiyEQ/viewform

Заявки бажано подати до 10 жовтня.

У разі виникнення запитань звертатись до представника БФ «Всесвітні партнери» Марчука Олександра за телефоном +380952800200.