Громада попрощалася із загиблим захисником Сергієм Червоним

Дата: 18.10.2023 19:59

Фото без описуСьогодні скорботний день для всіх жителів нашої громади і невимовний біль наскрізь пронизує Снігурівщину… Її хоробрий син повернувся додому назавжди…

Безжальна війна в одну мить обірвала життя 53-річного Сергія Михайловича Червоного, військовослужбовця із села Єлизаветівка. Сергій загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання із захисту нашої країни від російських окупантів.

Поховали полеглого Героя з усіма почестями на сільському кладовищі біля села Єлизаветівка.

Сергій Червоний родом із села Новокандакове, виріс у багатодітній родині. Проходив службу у Афганістані. До служби у Збройних Силах України проживав у селі Єлизаветівка та працював вільнонайманим трактористом-комбайнером. З 2017 року служив у Збройних Силах України за контрактом на посаді механіка-водія. Сергій Михайлович завжди був веселим, життєрадісним, привітним і завжди усміхненим, своїм позитивом він підбадьорював всіх довкола та завжди був готовий прийти на допомогу.

Саме таким ми маємо запам’ятати нашого Героя, який до останнього подиху був вірний присязі, який віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

У Героя залишились дружина та троє дітей.

Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій.

Вічна пам’ять і слава Герою!