⚠️ Шановні учасники, запрошуємо вас на навчальний курс «Фермерський стартап у птахівництві»

Дата: 02.11.2023 11:59

Фото без описуКурс для тих хто прагне підвищити рівень знань з бізнес-планування фермерської діяльності у птахівництві. Продовжуємо відновлення та допомагаємо стабільному розвитку птахівництва на Миколаївщині. На курсі розглянемо:

▪️Бізнес – план як основа успішної фермерської діяльності. Маркетинговий план

▪️Особливості складання виробничого плану фермера птахівника. Складові собівартості продукції

▪️Оцінка ризиків виробничого плану фермера птахівника”

▪️Фінансовий план виробництва м’яса курчат бройлерів. Ціна, прибуток, рентабельність, точка беззбитковості

▪️Як інтернет-маркетинг може допомогти фермеру –птахівнику. Просування в соціальних мережах

▪️Нові грантові можливості для розвитку самозайнятості у птахівництві

⏰ 7, 8, 9 листопада з 17:00 до 19:00

‼️ РЕЄСТРУЙТЕСЬ на курс посиланням 👇

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Звернуть увагу, в кінці анкети-реєстрації буде посилання на телеграм групу. Додавайтесь у групу, там будуть подальші новини курсу та спілкування учасників. Посилання на ZOOM буде в даній групі та на вашій ел. пошті.

МЕНТОРИ КУРСУ:

🔸Варвара Рябоконь більше 45 років у фермерському птахівництві, має власний бізнес, знає та поділиться із вами усіма секретами прибуткового фермерства.

🔸Наталія Шоміна більше 20 років у науковому птахівництві, є автором інноваційних розробок з інкубації яєць, має 3 роки міжнародного досвіду роботи в якості консультанта із птахівництва.

🔸Світлана Бережна – сертифікована тренерка з проектного менеджменту, має досвід розробки бізнес-планів з розвитку фермерства, надасть практичні поради щодо складання грантових заявок.

🔸Наталія Короновська - експерт з маркетингу та комунікацій, досвід роботи 11 років, поділиться корисною інформацією з інтернет-маркетингу та просування в соціальних мережах

Захід відбувається в рамках "Розвиток самозайнятості у птахівництві у Миколаївській обл."

Проєкт реалізується Громадською спілкою «Міжрегіональний союз птахівників та кормовиробників України» (ГС МСПКУ) та Благодійним фондом "Щедрик" за фінансової підтримки благодійної організації «Ветеринари без кордонів / Vétérinaires sans frontières – Канада».

Інформаційна підтримка проєкту, технічний супровід, реєстрація - за підтримки Центру допомоги БФ "Щедрик".