Снігурівщина отримала сонячну станцію для пункту незламності

Дата: 15.08.2023 13:46

Фото без описуНещодавно, Снігурівська міська рада отримала від ГО "Дана Центр" допомогу у вигляді 3кВт автономної сонячної станції☀️.

Дана станція передана в Інклюзивно-ресурсний центр міста Снігурівка по вул.Чайковського 55, в якому створено Пункт незламності. Наразі очікується доставка для Пункту незламності дизель генератора та іншого обладнання для створення першочергових послуг з енергозабезпечення мешканців громади під час раптових відключень електроенергії.

Дане устаткування закуплено та передано громаді у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Щиро дякуємо за підтримку Громадській організації «Соціально-реабілітаційне об’єднання інвалідів та людей з особливими потребами «ДАНА-ЦЕНТР».

Сподіваємось на подальшу співпрацю🤝