Іван Кухта: "У календарі снігурівчан з’явиться дві нові визначні дати"

Дата: 08.11.2023 19:35

Фото без описуПро це повідомив начальник міської військової адміністрації Іван Кухта в своєму телеграм-каналі.

"Рік тому нашу громаду було звільнено від російських окупантів. З цієї нагоди, розпорядженням начальника військової адміністрації, яке сьогодні я підписав – було офіційно започатковано дві нові дати, які в нашій громаді будуть відзначати щорічно", - зазначив Іван Кухта.

🔸9 листопада – День пам’яті захисників України та визволителів Снігурівщини.

Цього дня ми будемо вшановувати пам’ять наших земляків, які загинули у війні проти окупанта, а також захисників з інших регіонів України, які загинули в ході звільнення нашої громади.

🔸10 листопада – День визволення Снігурівщини від російських окупантів.

Цьогоріч, цей день пропонується зробити святковим вихідним.

"Звертаю увагу тих мешканців, які післязавтра планують у своїх справах відвідати установи та організації на території нашої громади  – прохання перенести свій візит на інший робочий день", - наголосив очільник міської військової адміністрації.