Поклали початок активної роботи над озелененням громади🌲🌳

Дата: 23.11.2023 16:26

Фото без опису🎉Снігурівська громада стала переможцем міжнародної екологічної програми FOREST RECOVERY по порятунку лісів, яку реалізовує ДП «Ліси України». Понад 1000 гектарів земель комунальної власності було передано Південному лісовому офісу ДП «Ліси України» під заліснення. Це непродуктивні землі, які стануть лісами на території Снігурівщини.

☝️Сьогодні з даного приводу провів робочу зустріч з директором Південного лісового офісу Олександром Грицаєм та керівником філії «Баштанське лісове господарство» ДП «Ліси України» Віталієм Курликіним.

🙏Ми дуже хочемо, щоб наша громада була зеленою. Спільно з ДП «Ліси України» ми докладемо зусиль, щоб заліснити якомога більше земель громади. Окрім того, нас до цього також спонукає Програма Президента України «Зелена країна», яку ми також підтримуємо.

На завершення плідної зустрічі, у парковій зоні біля залізничного вокзалу було висаджено пʼять саджанців ялинок.