➡️ Роздача гуманітарної допомоги від БФ «ССС»

Дата: 09.12.2023 10:32

Фото без описуГігієнічні набори роздаються у Снігурівській громаді (м. Снігурівка, с. Афанасіївка, с. Василівка, с.Нововасилівка, с. Павлівка тощо) та Горохівській громаді (с. Михайлівка, с. Лиманці, с. Новотимофіївка тощо).

🗓 Зареєструватися можна з 9 грудня 2023. Кількість обмежена, тому анкета відкрита допоки набори є в наявності!

📦 Кількість наборів: 215.

🙌 Вид набору: гігієнічний сімейний набір.

‼️Важливо! Набір допомоги розрахований на родину із не менше як 3-х осіб.

❓ Як отримати гуманітарну допомогу

▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/BWaG6aS4

▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака,

довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність

ОБОВ’ЯЗКОВА!

▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.

▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.

📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800337846.

✅ Проєкт «Швидка невідкладна допомога постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей на півдні України, ліквідація наслідків підтоплення (RRM)»  реалізується Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки

міжнародної гуманітарної організації CARE.

#CAREUkraine #СARE #ВПО