Баштанська районна військова адміністрація інформує

Дата: 12.12.2023 16:13

Фото без описуВідповідно до спільного наказу командувача Оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» та начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 24.11.2023 № 3/11, розпорядження начальника Баштанської районної військової адміністрації від 01.12.2023 № 190-р на території Миколаївської області та Баштанського району у період дії воєнного стану:

1) заборонено продаж під час комендантської години алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої;

2) заборонено продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також працівникам правоохоронних органів, органів спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і оборони України, особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

Ці розпорядчі документи набрали чинності з 01 грудня 2023 року та діють до дня припинення чи скасування воєнного стану.

Звертаємо увагу суб’єктів, які здійснюють торгівельну діяльність на території Баштанського району, про дотримання вищезазначених вимог та попереджаємо про відповідальність у разі їх порушення.