На базі укриття в Снігурівському ліцеї №3 з’явився Цифровий освітній центр для школярів.

Дата: 13.12.2023 19:15

Фото без описуПро це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта на своїй сторінці у Facebook.

Створення Цифрового освітнього центру в Снігурівці стало можливим за сприяння міжнародного благодійного фонду savED за підтримки Plan International в партнерстві з Ощадбанк та Visa.

Це сучасний простір для навчання та розвитку дітей і молоді, де вони зможуть в безпеці отримувати знання та проводити своє дозвілля. У центр можна завітати як для самостійної роботи (підключитись до дистанційного навчання, зробити домашнє завдання, використовуючи наявні тут технічні ресурси).

"Я дуже вдячний нашим партнерам за допомогу в реалізації цього важливого проєкту в нашому місті!", - прокоментував Іван Кухта.