➡️ Роздача гуманітарної допомоги від БФ «ССС»

Дата: 17.12.2023 14:45

Фото без описуСпальні мішки роздаються у Снігурівській громаді (м.Снігурівка, с.Афанасіївка, с.Василівка, с.Нововасилівка, с.Павлівка) та Горохівській громаді (с.Михайлівка, с.Лиманці, с.Новотимофіївка).

🗓 Зареєструватися можна протягом грудня 2023 року. Кількість обмежена, анкета відкрита

допоки набори є в наявності!

📦 Кількість наборів: 675 шт.

🙌 Вид набору: спальні мішки.

Важливо! Одне домогосподарство може отримати стільки спальних мішків, скільки є членів родини віком від 6 років, але не більше п’яти спальних мішків.

❓ Як отримати гуманітарну допомогу

▪️ Зареєструватися за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/za6B818T

▪️ Зазначити в електронній реєстрації документи, що підтверджують вашу особу (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо). Для отримання допомоги їхня наявність ОБОВ’ЯЗКОВА!

▪️ СМС-повідомлення з детальною інформацією про видачу наборів, яке надійде на вказаний контактний телефон, є підтвердженням вашої участі.

▪️ Важливо! Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.

📞 З будь-яких питань та уточнень звертайтеся на гарячу лінію БФ «ССС»: 0800337846.

✅ Проєкт «Швидка невідкладна допомога постраждалому населенню Херсонської та Миколаївської областей на півдні України, ліквідація наслідків підтоплення (RRM)» реалізується Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.

#CAREUkraine #СARE #ВПО