Новорічне привітання неповнолітнього клієнта пробації

Дата: 22.12.2023 10:06

Фото без описуВ цей складний і непростий для нашої  держави час та на передодні Новорічних свят, кожна дитина чекає на диво, подарунки та просто підтримку і увагу.

Співробітники Баштанського районного сектору №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях,  21 грудня 2023 року привітали з Новорічними святами та Різдвом Хрестовим неповнолітнього клієнта, який перебуває на обліку сектору.  Під час заходу згадали про багатовікові традиції українського народу іх витоки та значення.

Також співробітники сектору додатково роз’яснили неповнолітньому правила поведінки під час святкування Новорічних свят.

Співробітники Баштанського районного сектору №5