Інформаційне повідомлення RASFF

Дата: 27.12.2023 11:46

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 15.12.2023 11.1.3-21/26380 щодо інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648 (далі - повідомлення RASFF). Відповідно до повідомлення RASFF у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України (отримувач: ТОВ «ВЕСТ СЕЙЛ ГРУП», вул. Кольберга 3-А, м. Львів, 79013), виявлено високий вміст летючих компонентів і сильний неприємний запах.

Фото без опису

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Баштанське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Миколаївської області.

тел.: (05158) 2-84-35 e-mail: basht_dpss@dpssmk.gov.ua