Увага!!! Щодо продажу алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі!

Дата: 27.12.2023 13:17

Доводимо до вашого відома що відповідно розпорядження Баштанської районної військової адміністрації Миколаївської області  № 190-р від 01.12.2023 року «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Баштанському районі»:

Фото без опису

Забороняється на території Баштанського району у період дії воєнного стану продаж під час комендантської години алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої.

Забороняється на території Баштанського району у період дії воєнного стану продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, включаючи пиво та слабоалкогольні напої, військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів, спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, які виконують функції із забезпечення безпеки і охорони України та особам, які мають зовнішні ознаки належності до цих формувань та органів(наявність військової форми, озброєння, спецзасобів, тощо).

Розпорядження набирає чинності з 01 грудня 2023 року.