Вітання начальника Снігурівської міської військової адміністрації Івана Кухти з Новим роком

Дата: 31.12.2023 09:41

Фото без описуДрузі, минулий рік видався надскладним для всіх нас, для нашої країни, адже ворог не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

Для кожного із нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.🇺🇦🙏

Хочу, щоб кожний захисник України повернувся додому з Перемогою, живим та здоровим, був біля своєї родини, щоб над нами було мирне небо.🙏

Тож, у новий рік ми входимо із новими надіями – на добрі зміни, на краще життя для себе та України. Вірю, що справдяться наші сподівання, адже все залежить від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу. Зі свого боку, ми щоденно працюємо над тим, щоб наша громада відновлювалася, розвивалася та зміцнювалася.

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя!

З Новим роком!❄️

Начальник міської військової адміністрації