Наслідки обстрілів

Дата: 04.01.2024 17:37

Фото без описуВчора русня вкотре нагадала про свою підлість, вдаривши ракетами по околиці Снігурівки. Результат цього нікчемного обстрілу – близько 40 пошкоджених приватних будинків, з яких 4 будинки були знищені вщент. Чотири сімʼї взагалі залишились без даху над головою. Значна частина мікрорайону була знеструмлена.

Ми не могли полишити наших мешканців на самоті з їх бідою і з самого ранку всі зусилля були направлені на допомогу постраждалим. Були доставлені ремкомплекти, будматеріали (шифер та OSB-панелі) та наші працівники допомогли з перекриттям дахів. Протягом дня на місці також працювали представники комісії міської ради, які складали акти обстеження пошкодженого та знищеного житла для обрахування суми збитків. Працівники обленерго поступово відновлюють подачу електроенергії до осель постраждалих жителів.

На жаль, доведеться витратити чимало часу й зусиль для ліквідації наслідків обстрілів та допомогти мешканцям відновити втрачене житло.