Попередження про погіршення погодних умов 7 - 9 січня 2024 року

Дата: 05.01.2024 14:54

Фото без описуЗа інформацією Миколаївського обласного центру з гідрометеорології у зв'язку з впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області  очікуються складні погодні умови І (жовтого 🟡) рівня небезпечності:

⚠️ вдень 7 січня та протягом доби 8 січня - значні опади (дощ з переходом в сніг); вночі 9 січня - сніг

⚠️ ожеледь

⚠️ місцями налипання мокрого снігу

⚠️ утворення снігового покриву 5 - 15 см

⚠️ хуртовини

⚠️ снігові замети

⚠️ на дорогах ожеледиця

⚠️ посилення вітру до 17 - 22 м/с

⚠️ значне зниження температури до 8 - 13° морозу

⛔🚘💡Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушень роботи транспорту на окремих ділянках доріг області.

Шановні снігурівчани! Потурбуйтесь, щоб протягом 7-9 січня у вас вдома був запас їжі та води, аби зайвий раз не виходити на вулицю. Також, з огляду на зниження видимості на дорогах, рекомендуємо водіям та пішоходам бути вкрай обережними!