Дата: 22.01.2024 09:44

Фото без опису22 січня 1919 року в історії Української державності відбулась визначна подія, яка об’єднала український народ та кордони Західноукраїнської Народної Республіки та Наддніпрянської Українською Народною Республікою в єдину та неподільну державу.  В результаті даного воз’єднання було підписано Акт злуки ЗУНР і УНР. Дана історична подія стала символом неподільності, єдності та самопожертви українського народу на шляху до вільної, соборної та незалежної України.

22 січня 2024 року співробітники Баштанського РС №5 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, для клієнтів пробації  було проведено інформаційний захід присвячений Дню Соборності України. Під час даного заходу особам молодіжного віку було донесено важливість та історичні аспекти даного свята.

Співробітники Баштанського РС №5