🏠Перші троє снігурівчан, житло яких знищила війна, використали сертифікати на придбання нового помешкання у рамках "єВідновлення".

Дата: 29.01.2024 11:51

Фото без опису📄Загалом на сьогодні по Снігурівській ТГ було подано 63 такі заяви: 18 звернень перебувають на стадії розгляду, по 15 заявам відмовлено через те, що об'єкти нерухомого майна не підпадали під категорію знищених.

☝️Маємо 30 сформованих комісією житлових сертифікатів на загальну суму понад 34 мільйони гривень, їх громадяни отримають у "Дії". З нього вони дізнаються суму компенсації та зможуть почати пошуки майбутнього помешкання та використати сертифікат на придбання житла.