СНІГУРІВСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
БАШТАНСЬКИЙ РАЙОН, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ЧИСЛА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕННИХ ОСІБ

Дата: 02.02.2024 11:04
Кількість переглядів: 146

Фото без описуУрядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 "Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах".

Постановою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час реалізації експериментального проекту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію "Батьківщина" та Спеціалізованого Миргородського санаторію "Слава"  будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги стаціонарного догляду, надання притулку, підтриманого проживання та соціальної адаптації.

Оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

Відповідно до Порядку відділ соціального захисту:

1. здійснює виявлення та оцінювання потреб у наданні окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;

2. ознайомлюють осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, з можливістю та умовами отримання соціальних послуг, які надаються учасниками експериментального проекту, та у разі їх згоди на отримання соціальних послуг надсилають Нацсоцслужбі запит щодо наявності в учасників експериментального проекту вільних місць.

За довідковою інформацією та консультацією можна звернутися до відділу соціального захисту Снігурівської міської ради. 

Детальніше на веб-сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/248-2023-%D0%BF#Text.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи підтримуєте Ви вступ України до ЄС?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано