У наступному сезоні: цифрові інновації у світі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 11.02.2024 10:04

У наступному сезоні Всеукраїнських шкільних ліг нас чекає повна цифровізація організаційних процесів, яка принесе безліч нововведень та полегшень для всіх учасників.

Спортивна федерація тієї чи іншої ліги, громада, школа - матимуть змогу легко і просто через особисті кабінети дізнаватися, створювати та редагувати необхідну інформацію.

Що очікує❓

🌐 Цифровий реєстраційний процес;

📊 Електронні турнірні таблиці: можливість відстежувати результати своєї команди та конкурентів у реальному часі;

💻 Онлайн аналітика: більше можливостей для ваших вболівальників! Завдяки цифровізації, статистика та аналіз гри будуть доступні для усіх охочих;

І це ⬆️ лише частина того, що вже готується для вдосконалення «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Стежте за оновленнями – далі буде!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl