🕯🥀На Сході України в бою загинув наш земляк Олександр Молосовський

Дата: 18.02.2024 11:10

Фото без описуБоронячи Україну від російської окупації, в Донецькій області під час бойових дій загинув старший солдат Молосовський Олександр Валерійович, родом з міста Снігурівка.

Трагічна звістка про загибель нашого земляка стала болючим ударом для мешканців Снігурівської громади. На початку повномасштабного вторгнення росіян, Олександр був одним із перших, хто взяв зброю до рук, щоб стати надійним щитом для своєї Батьківщини, щоб захистити своїх рідних, волю і свободу України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам полеглого Захисника. Сумуємо та низько схиляємо голови у скорботі.

Свіча пам’яті ніколи не згасне... Україна обов’язково переможе і окупанти зазнають покарання за всі свої криваві злочини!

Вічна слава Герою!